KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6626477
nr 662 6477
David Larsson
(1898-1976), Sverige
Akvarell, Signerad DL, David Larsson (1898-1976), Läsande kvinna, 35x41
måndag 18 oktober 2010
kl 18:00:22
David Larsson
Läs mer om David Larsson